Kariéra

Nabídka pracovní pozice

Pozice: Vývojový a servisní technik (vývoj SW vybavení výkonových měničů)
Popis pozice:
Vývojový technik samostatně, nebo na základě pokynů, vymýšlí a vytváří software pro digitální regulátory výkonových měničů. Rozsah práce je komplexní, tj. začíná od prvotního návrhu koncepce funkce měniče, pokračuje tvorbou softwarového vybavení regulátoru, a končí jeho reálným odladěním, vyzkoušením a oživením na místě finálního určení. Součástí práce je i servis instalovaného zařízení.

Požadujeme:

  • Zájem o vývoj SW vybavení regulátorů výkonových měničů
  • VŠ vzdělání elektrotechnického zaměření
  • Schopnost programovat v jazyce ANSI C – programování kontrolérů DSP s jádrem ARM
  • Programování logických automatů
  • Základy pohonářské techniky
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Ochotu vyjíždět na služební cesty za účelem oživování zařízení (průměrně 1-3 dny v měsíci)
  • Znalost AJ alespoň pasivně
  • Řidičský průkaz skupiny B výhodou
  • Práce je vhodná i pro absolventa VŠ

Nabízíme:

  • Získání zkušeností ve vývoji moderních digitálních regulátorů
  • Zajímavá práce s velkou možností osobní kreativity
  • Účast při realizaci zajímavých projektů
  • Práce v přátelském kolektivu rodinné firmy
  • Třináctý plat
  • Kvartální/projektové-cílové prémie
  • Příspěvky na stravování formou stravenek
  • Jazykové kurzy AJ zdarma
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání

kontakt:

Ing. Petr Gric

p.gric@peg.cz

tel: +420 602 200 085

PEG spol. s r.o.
Baarova 49
140 00 Praha 4

tel.: +420 724 366 435

E-mail: peg@peg.cz

IČO: 45278784
DIČ: CZ45278784

KB Praha 4 č.ú. 1050045-041/0100
Zapsán u MS Praha, vložka C9881

Novinka

Nikola
První ryze český DC rychlonabíječ elektromobilů

Technické parametry zde

Více naleznete také na:
www.nikola-evc.cz

Budujeme jednotný systém nabíjení elektromobilů

Name
Comment
Or visit this link or this one